Hakkımızda    

 

     Şirketimiz otuz yıla yakın siz kıymetli müşterilerine aralıksız başarılı hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana sürdürdüğü girişimci ve gelişmeci politikalarını çoğaltarak, ticaretin içindeki bütün ilişkileri karşılıklı güven ve anlayış çerçevesinde yoğun bir şekilde yaşayarak bugünlere ulaşmıştırç Şirketimiz bilindigi gibi önce hizmeti ön plana alarak çalışmıştır. Bu hizmet anlayışımızı pekiştirerek sürdüreceğiz.

Ticarette önemli bir unsurda kazançtır. Sunduğumuz ürünlerin kalitesinden ödün vermeden, en karlı ürünlerle kalitesinde olduğu kadar satış sonrası hizmet ve serviste de en iyiyi, en ekonomik şekilde sizlerle birlikte yakalamak, sizlerle ortak paydalarda buluşmak amacındadır.

Şirketimiz, dünyada gelişmekte olan çağdaş yaşamın gereği otel, motel, okul, mesken, işyeri ve spor sahaları zemin kaplamalarında ve yatak, oturma grubu, ev tekstili ve perde sistemleri gibi ihtiyaç duyulan en kaliteli ürünleri ğazarlamaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin uygulamasını yaparak vermiş olduğu kaliteli hizmetin gururunu yaşamaktadır.

Gayemiz iştigal konumuza giren Türkiye'nin kaliteli ürünleri olan Dinarsu, Samur, Gümüşsuyu duvardan duvara halıları, yaylı yatak, kanape, oturma grupları, ev tekstili, microjaluzi, dikey perde ve diger perde sistemleri ile dünyanın tanınmış markalarından ithal ettiğimiz çeşitli duvardan duvara halı, PVC yer kaplamaları gibi mamulleri ile sizlere daha kaliteli, daha iyi, daha hızlı ve daha farklı hizmet sunmak ve en konforlu ve en ekonokik şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Bu vesile ile konumuzla ilgili çalışma ortamı bulmayi ümit eder, başarılı ve bol kazançlı işler dileriz.


Saygılarımızla,