Ürünlerimiz    

 

PVC ve Perdeler:
   

PVC Dikey Perde Teknik Özellikleri:
1. Perder rayları 1.4 mm kalınlığında, şeritler ile renk uyumlu, elektrostatik toz boya ile kaplanmış alüminyumdur.
2. Kumanda kapakları 1 / 4 oranlı redüktör dişlili olup pvc şeritlerin eksenleri etrafında minimum güç ile dönmesi sağlanmıştır.
3. Taşıyıcı vagonlar friksiyon dişlili / otomatik düzelme özelliğine sahip olup imalat çıkışında pvc şeritler arasında paralellik tam sağlanmıştır. Sonraki kullanımda doğabilecek açı farkları da bu özellik sayesinde kolaylıkla düzeltilebilir. Bu vagonlar yüksek dayanıklılık ve düşük sürtünme katsayılı poliasetalden üretilmiş ve şeritlerin tam kapanmasını sağlamak için toplam dönüş açıları 216 dereceye ayarlanmıştır.

 


4. Vagonlar arasındaki tahdit dilleri çok düşük sürtünme katsayılı poliasetalden, diğer plastik parçalar yüksek kaliteli poliamitten üretilmiştir.
5. Kumanda kordonları, yüksek kopma mukavematlı pollesterden dokunmuş ve esnemesini önlemek için içine kesiksiz elyaf yerleştirilmiştir.
6. PVC şeritler, firmamızın temsilcisi olduğu, Korbel NV (Belçika) firmasından ithal edilmektedir.
7. Şeritlerin eni 89mm., gövde et kalınlıkları 0.65 mm - 0.80 mm. olup ayrıca kenarlarında mukavemet arttırıcı 1.2mm çapında kordon vardır.


8. PVC şeritler, kullanılan katkı ve stabilizörler sayesinde, her türlü temizlik maddesi ile silinebilir, güneş ışığı altında yaşlanma ve deformasyona uğramazlar.
9. Renkli çizgili modeller "coexatruaion" tekniği ile üretilmiştir ve çizgilerin kalıcılığı sağlanmıştır. Şeritler çizgi etrafında büküldüğü halde dahi çatlama olasılığı yoktur.


10. Tüm sistem imalat hatalarına karşı bir yıl garantilidir.

 

Jaluzi Perde Özellikleri:
1. Plasal perdeleri "Hollis " sisteminin orjinal parçaları kullanılarak üretilmektedir
2. Mikro perde şeritleri 0.21 mm. kalınlığında özel renklendirilmiş alüminyumdan mamüldür.


3. Alt-üst ray protillen "roll-form" tekniği ile, iç yüzeyleri oksidasyona karşı astarlanmış dış yüzeyleri ise şeritler ile renk uyumlu olarak üretilmektedir.
4. İp merdiven ve kordonlar yüksek dayanıklılıkta ve yine şeritler ile renk uyumludur.
5. Kordon kilidi (cord lock) ve yönlendirici (tilter) sorunsuz çalışmayı sağlayacak şekilde tasarlanmış ve uygun plastikler ile üretilmiştir.
6. Üretimde kullanılan ileri teknoloji ürünü otomatik makineler ve titiz kontrol sayesinde:

  * Şeritlerde burkulma(twist), kıvrılma (bow), yüzey bozukluğu(eurf)
  * Kordonlarda merdiven arası atlama
  * Uç Kesim ve deliklerde çapaklanma
gibi olumsuzluklar engellenmiştir.

7. Perdelerde pilli veya elektrikli uzaktan kumandalı motorlar takılabilmektedir. Pilli motorlar yalnızca dilimlerin dönüş hareketini sağlarken elektrikli motorlar tüm hareketlerin uzaktan kumanda ile yapılmasını sağlar. Her iki sistemde de motorlar rayın içine gizlenmiştir.


   


< Ürünlere Geri Dön